Strony dla biznesu

Zaprojektujemy Ci stronę, która sprzedaje!

Stworzymy dla Ciebie indywidualną, responsywną stronę www. Wizerunek danego profilu działalności to bardzo ważna kwestia. To dzięki niemu możemy określić jak postrzegają nas inni, dlatego zawsze dostosowujemy swoją ofertę do branży, standardów oraz aktualnych trendów. Nieustannie się rozwijamy tak aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom i dążymy do tego aby klient był zadowolony z naszej współpracy.

Agencja Interaktywna EKX.PL 360°

Agencja Interaktywna EKX.PL przygotuje skuteczną strategie rozwoju Twojego biznesu!

Czy masz już pomysł na biznes, plan na rozwój własnej firmy, poszukujesz osób, które pomogą Ci zrealizować założone cele? Agencja Interaktywna EKX.PL to firma składająca się z doświadczonej ekipy, która wesprze Cię swoim doświadczeniem i umiejętnie poprowadzi przez kolejne etapy realizacji Twoich biznesowych planów.

By najlepiej realizować nasze cele i potrzeby naszych klientów, od momentu powstania i funkcjonowania firmy na rynku mocno rozwinęliśmy nasze usługi. Zapewniającym sukces nie tylko nam ale przede wszystkim naszym kontrahentom. Posiadamy szeroką gamę usług, począwszy od analizy, konsultingu, przygotowania profesjonalnych stron i sklepów, kończąc na działaniach rozwojowych, promocyjnych, optymalizacyjnych, usługach hostingowych.

Czym zajmuje się nasza Agencja Interaktywna?

SUKCES MIERZONY WYNIKAMI

Marketing internetowy

Pozycjonowanie / SEO / SEM / Google Ads / Facebook Ads / E-mail marketing / Connect Marketing / Social Media Marketing

Projektowanie graficzne

Logotypy / Identyfikacja Wizualna / Kampanie reklamowe / Reklama Outdoor & Indoor / Projektowanie do druku (DTP)

Strony i sklepy internetowe

WordPress / WooCommerce / PrestaShop / HTML5 / JavaScript / PHP / MySQL / Indywidualne Projekty Graficzne / Optymalizacja prędkości / SEO / UX / Strony Wizytówki, Sprzedażowe, Informacyjne / Serwisy i Portale

Call Now Button