Konto Jakże Osobiste od Alior Bank – opłaty, warunki, korzyści, zalety i wady

Konto Jakże Osobiste od Alior Bank – opłaty, warunki, korzyści, zalety i wady

Konto Jakże Osobiste od Alior Banku z 11 korzyściami to konto osobiste, które sam personalizujesz pod własne potrzeby.

Konto Jakże Osobiste z oferty Alior Baku to wyjątkowo elastyczne konto osobiste. Charakteryzuje się swobodnym wyborem 11 korzyści, które możesz włączać, wyłączać, zamieniać w zależności od potrzeb. Posiadacz konta ma do wyboru min.:

Zwrot 1% za zbliżeniowe płatności mobilne – doskonała opcja jeśli płacisz wirtualną kartą w telefonie Google Pay / Apple Pay lub blikiem zbliżeniowym za zakupy wtedy bank odda Ci 1% wartości każdej transakcji z powrotem na konto, maksymalnie do 20zł.

Pakiet przelewów natychmiastowych – z tą korzyścią możesz zrealizować 5 bezpłatnych ekspresowych przelewów miesięcznie.

Bezpłatne bankomaty w Polsce – wypłacasz gotówkę niezależnie od sieci / banku bez żadnej prowizji.

Płatności kartą bez kosztów przewalutowania – nie płacisz żadnej prowizji za operacje kartą w obcej walucie.

Bezpłatne bankomaty za granicą – wypłacasz gotówkę w obcej walucie bez prowizji.

Ubezpieczenie w podróży za granicą – zaginiony bagaż, opóźniony lot, wypadek? Koszty pokryje ubezpieczenie w ramach korzyści.

Pakiet assistance – pomoc w nagałych wypadkach – awaria w domu? Ubezpieczenie obejmuje interwencję specjalisty (ślusarz, hydraulik, elektryk, szklarz, stolarz, dekarz, technik urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych). Awaria w podróży? Z korzyścią holowanie lub przyjazd serwisu mobilnego.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – korzyść podwyższa oprocentowanie dodatkowego konta oszczędnościowego.

Pakiet 30 powiadomień SMS – możesz otrzymywać bezpłatne powiadomienia SMS o wybranych przez Ciebie wcześniej zdarzeniach na koncie.

Punkty dla graczy League of Legends – za płatności kartą możesz zbierać punkty i wymieniać na Riot Points.

Zawsze dwie korzyści są pełni darmowe, natomiast każda kolejna włączona powyżej dwóch to opłata 3,50zł. / miesięcznie do momentu dezaktywacji.

Kliknij tutaj aby otworzyć konto w promocji.

Konto Jakże Osobiste – opłaty, warunki, koszty, jak mieć darmowe konto w Alior Banku?

Prowadzenie rachunku 0 zł.  / 10zł.

(warunek dający 0zł: zapewnienie jednorazowego miesięcznego wpływu na minimum 1500zł. z innego banku lub bez warunku jeśli nie masz 26 lat)

Posiadanie karty debetowej 0 zł.  / 5zł.

(warunek dający 0zł: łączne wydatki kartą w formie płatności bezgotówkowych w ciągu miesiąca na kwotę 300zł)

Przelew internetowy / mobilny 0zł.
Przelew SEPA (europejski) przez Internet 0zł.
Przelew PLN w oddziale 8zł.
Przelew natychmiastowy 0zł. / 5zł. 

(bezpłatne przelewy z włączoną korzyścią do konta)

Wypłata gotówki w oddziale 0zł.
Wpłata gotówki w oddziale 0zł.
Wypłata gotówki w bankomacie 0zł. / 2,50zł.

(0zł. w bankomatach Alior Banku lub we wszystkich z aktywną korzyścią, 2,50zł. w pozostałych bankomatach bez aktywnej korzyści)

Wpłata gotówki we wpłatomacie

0,2% kwoty, min. 1zł. – wpłatomaty Alior Banku

0,35% kwoty, min. 1zł. – wpłatomaty Planet Cash

0,6% kwoty, min. 1zł. – pozostałe wpłatomaty

Kliknij tutaj aby otworzyć konto w promocji.

Jak otworzyć Konto Jakże Osobiste – czy jest promocja za otwarcie konta w Alior Baku?

Konto Jakże Osobiste możesz w łatwy sposób otworzyć tutaj przez Internet wybierając formę przelewu weryfikacyjnego z innego banku, w którym jesteś jedynym właścicielem konta – konto, które używasz do weryfikacji nie może mieć drugiego współwłaściciela, ważną kwestią jest również adres zamieszkania – w banku, z którego będziesz robić przelew musi być taki sam jaki wpisujesz we wniosku. Jest to jedna z najprostszych form weryfikacji. Jeśli nie posiadasz konta w innym banku spełniające te wymogi możesz złożyć wniosek z wybraniem formy weryfikacji przez wizytę kuriera z umową, zwykle do 2 dni kurier dotrze z niezbędnymi dokumentami pod Twój adres i bank w niedługim czasie od złożenia podpisu aktywuje konto. Możesz również skorzystać z formy założenia konta przez VideoSelfie – wbrew pozorom to dosyć trudna metoda, ale jeśli dokładnie przeanalizujesz komunikaty, które Ci sią pojawią to bez problemu to przebrniesz. W tej metodzie pamiętaj, że robiąc zdjęcia dowodu osobistego nie może być ucięta żadna z krawędzi, a ruchy które wykonujesz na filmie muszą dokładnie zostać zrealizowane z poleceniami, które Ci się pojawią.

Alternatywnymi metodami Konta Jakże Osobistego jest kontakt z infolinią Alior Banku lub wizyta w oddziale. Nie rekomendujemy tej formy, ponieważ otwierając konto po za siecią Internet nie otrzymasz bonusów promocyjnych na start.

Alior Bank hojnie wynagradza za założenie konta, korzystając z bieżącej promocji możesz zgarnąć 400zł. za spełnienie prostych aktywności. Wystarczy, że otworzysz konto przez Internet korzystając z linku promocyjnego kliknij tutaj aby otworzyć konto w promocji, we wniosku wyraź wszystkie zgody marketingowe dla Alior Banku. Po otwarciu konta aktywuj do 30 dni (od daty otwarcia, a najlepiej od razu) dwie bezpłatne korzyści. Teraz masz wszelkie warunki początkowe spełnione, przez najbliższe 8 miesięcy bank będzie wypłacał Ci nagrodę po 50zł. / mc jeśli spełnisz proste warunki miesięczne, a to min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę oraz co najmniej 1 logowanie do aplikacji Alior Banku w danym miesiącu. Proste, prawa?

Share this post

Dodaj komentarz