Promocja!

Strona Internetowa dla firmy – RWD do 7 profesjonalnych podstron

(1 opinia klienta)

1.250,00  999,99 

Strona Internetowa Podstawowa to specjalny pakiet przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które w profesjonalny sposób chcą zaprezentować swoje usługi / produkty w internecie. Za pomocą witryny w prosty i atrakcyjny sposób przedstawisz swoją firmę i ofertę.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY:

  1. Zrealizuj zakupu strony internetowej w naszym sklepie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
  2. Po dokonaniu zakupu dostaniesz od nas formularz online do wypełnienia z pytaniami dotyczącymi strony. Odpowiedz na nie i prześlij nam wizję zamówionej strony.
  3. Przygotujemy projekt graficzny Twojej strony internetowej maksymalnie do 5 dni. Projekt wykonujemy na podstawie określonych przez Ciebie wytycznych.
  4. Po otrzymaniu strony internetowej możesz zgłosić jedną serię poprawek. Poprawki zostaną wstawione maksymalnie w ciągu 24 godzin.
  5. Po zakończeniu prac opublikujemy Twoją stronę internetową na serwerze, zgłosimy do indexu Google i od tej chwili Twoja strona funkcjonuje w internecie.
  6. Służymy pomocą po wdrożeniu strony, pokażemy jak zmieniać treści, dodawać zdjęcia i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
STRONA INTERNETOWA DO 7 PODSTRON
INDYWIDUALNY PROJEKT STRONY GŁÓWNEJ
NIELIMITOWANE POPRAWKI PROJEKTU
REALIZACJA PROJEKTU W CIĄGU 5 DNI
DARMOWY SUPPORT DO 60 DNI OD REALIZACJI
Kategoria:

Opis

Z czego będzie się składała Twoja strona firmowa? Zakres usług:

STRONA DO 7 POD-STRON

Przygotujemy projekt strony do 7 podstron w pełni dostosowany do potrzeb oraz obowiązującej identyfikacji wizualnej.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Każda strona to indywidualny projekt graficzny, więc nie powtórzy się u Twoich konkurentów. Projektant zadba o każdy najmniejszy detal.

RWD - RESPONSIVE WEB DESING

Strona będzie dopasowywać się do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety oraz większych jak telewizory.

OFERTA / ZAKRES USŁUG

Przygotujemy zapierająca dech w piersiach prezentację Twoich produktów / usług, bo główny cel masz tylko jeden: sprzedaż = zysk!

MAPA DOJAZDU / LOKALIZACJA

Dodamy na stronę mapę dojazdu od Google z dokładną lokalizacją Twojej firmy, by każdy klient z łatwością mógł Cię odnaleźć.

GALERIA / REALIZACJE / PORTFOLIO

Zaprezentujemy w specjalnie przygotowanej galerii najlepsze projekty wykonane przez Twoją firmę. Jeśli startujesz z biznesem załatwimy Ci nieziemskie zdjęcia!

FORMULARZ KONTAKTOWY / E-MAIL

Klient będzie mógł wysłać do Ciebie wiadomość bezpośrednio ze strony, która dotrze na firmowy e-mail, który założymy na Twojej domenie.

CALL NOW BUTTON

W podglądzie mobilnym Twojej witryny dodamy przycisk pozwalający na natychmiastowe wybranie numeru telefonu i zainicjowanie połączenia.

LIVE CHAT / MESSENGER

Klient w łatwy sposób będzie mógł skontaktować się z Tobą za pomocą live chatu na Twojej witrynie lub za pomocą messengera skonfigurowanego z firmowym FanPage.

INTEGRACJA Z SOCIAL MEDIA

Połączymy Twoją witrynę z najpopularniejszymi mediami społecznościowymi, min. Facebook, Instagram, Twitter.

POLITYKA PRYWATNOŚCI (RODO)

Dodamy do Twojej strony obowiązkową Politykę Prywatności, wykonamy strone zgodnie z nową polityką Google aby osiągnęła wysokie pozycje.

OPTYMALIZACJA SEO

Przeprowadzimy niezbędną optymalizacje aby strona mogła zaistnieć w internecie, każda treść zostanie przygotowana pod odpowiednie słowa kluczowe dla Twojej branży.

DOMENA INTERNETOWA

W ramach pakietu zarejestrujemy wolną domenę .PL lub pomożemy w doborze odpowiedniego adresu strony internetowej i najkorzystniejszej oferty, przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji domeny i przekierowania DNS.

HOSTING WWW

Utrzymamy Twoją stronę na naszym hostingu przez 12 miesięcy gratis! Jeśli zdecydujesz się na wybór zewnętrznego dostawcy pomożemy w pełnej konfiguracji.

CERTYFIKAT SSL

Twoja strona będzie w pełni bezpieczna dla odbiorcy. Otrzymasz na 1 rok certyfikat spełniający wymogi standard WebTrust. Przeprowadzimy wdrożenie od A do Z.

WPIS W 20 KATALOGACH

Twoja strona pojawi się w 10 popularnych katalogach firmowych oraz 10 katalogach SEO co przyczyni się na starcie do poprawy jej pozycji w wynikach wyszukiwania.

CO WYRÓŻNIA PAKIET STRONA INTERNETOWA PODSTAWOWA?

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Na wykonanie strony internetowej w ramach pakietu firmowego potrzebujemy maksymalnie 5 dni. Jeśli współpraca z przebiega sprawnie, czas realizacji może się skrócić się nawet do 48h.

NIELIMITOWANE POPRAWKI

Wykonamy niezbędną ilość poprawek projektu aż do pełnej satysfakcji klienta. Nasz zespół pozostanie z Tobą w stałym kontakcie, będąc do dyspozycji.

DARMOWY SUPPORT

Przez 60 dni od realizacji strony będziemy świadczyć Ci gratis usługę administracji projektem i w każdej chwili wykonamy zlecone zmiany.

1 opinia dla Strona Internetowa dla firmy – RWD do 7 profesjonalnych podstron

  1. emanuelkaczmarczyk

    Polecam!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *