Promocja!

Strona Internetowa dla firmy: Wizytówka w technologii One-Page (5 podstron)

999,99  499,99 

Strona Internetowa Wizytówka to specjalny pakiet na start przeznaczony dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych, które dopiero stawiają pierwsze kroki w Internecie. Za pomocą wizytówki w prosty i atrakcyjny sposób przedstawisz swoją firmę i ofertę. To tańsze i skuteczne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które dysponują mniejszym budżetem i nie potrzebują częstych edycji strony.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY:

  1. Zrealizuj zakupu strony internetowej w naszym sklepie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
  2. Po dokonaniu zakupu dostaniesz od nas formularz online do wypełnienia z pytaniami dotyczącymi strony. Odpowiedz na nie i prześlij nam wizję zamówionej strony.
  3. Przygotujemy projekt graficzny Twojej strony internetowej maksymalnie do 72h. Projekt wykonujemy na podstawie określonych przez Ciebie wytycznych.
  4. Po otrzymaniu strony internetowej możesz zgłosić jedną serię poprawek. Poprawki zostaną wstawione maksymalnie w ciągu 24 godzin.
  5. Po zakończeniu prac opublikujemy Twoją stronę internetową na serwerzem, zgłosimy do indexu Google i od tej chwili Twoja strona funkcjonuje w internecie.
  6. Służymy pomocą po wdrożeniu strony, pokażemy jak zmieniać treści, dodawać zdjęcia i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.
STRONA W TECHNOLOGII ONE-PAGE
INDYWIDUALNY PROJEKT STRONY GŁÓWNEJ
NIELIMITOWANE POPRAWKI PROJEKTU
REALIZACJA PROJEKTU W CIĄGU 72H.
DARMOWY SUPPORT DO 30 DNI OD REALIZACJI
Kategoria:

Opis

Z czego będzie się składała Twoja internetowa wizytówka? Zakres usług:

STRONA W TECHNOLOGII ONE-PAGE

Przygotujemy projekt strony one page w pełni dostosowany do potrzeb oraz obowiązującej identyfikacji wizualnej.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Każda strona to indywidualny projekt graficzny, więc nie powtórzy się u Twoich konkurentów. Projektant zadba o każdy najmniejszy detal.

RWD - RESPONSIVE WEB DESING

Strona będzie dopasowywać się do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety oraz większych jak telewizory.

OFERTA / ZAKRES USŁUG

Przygotujemy zapierająca dech w piersiach prezentację Twoich produktów / usług, bo główny cel masz tylko jeden: sprzedaż = zysk!

MAPA DOJAZDU / LOKALIZACJA

Dodamy na stronę mapę dojazdu od Google z dokładną lokalizacją Twojej firmy, by każdy klient z łatwością mógł Cię odnaleźć.

GALERIA / REALIZACJE / PORTFOLIO

Zaprezentujemy w specjalnie przygotowanej galerii najlepsze projekty wykonane przez Twoją firmę. Jeśli startujesz z biznesem załatwimy Ci nieziemskie zdjęcia!

FORMULARZ KONTAKTOWY / E-MAIL

Klient będzie mógł wysłać do Ciebie wiadomość bezpośrednio ze strony, która dotrze na firmowy e-mail, który założymy na Twojej domenie.

DOMENA INTERNETOWA

Pomożemy w doborze odpowiedniego adresu strony internetowej i najkorzystniejszej oferty, przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji domeny i przekierowania DNS.

HOSTING WWW

Utrzymamy Twoją stronę na naszym hostingu przez 12 miesięcy gratis! Jeśli zdecydujesz się na wybór zewnętrznego dostawcy pomożemy w pełnej konfiguracji.

INTEGRACJA Z SOCIAL MEDIA

Połączymy Twoją witrynę z najpopularniejszymi mediami społecznościowymi, min. Facebook, Instagram, Twitter.

POLITYKA PRYWATNOŚCI (RODO)

Dodamy do Twojej strony obowiązkową Politykę Prywatności, wykonamy strone zgodnie z nową polityką Google aby osiągnęła wysokie pozycje.

OPTYMALIZACJA SEO

Przeprowadzimy niezbędną optymalizacje aby strona mogła zaistnieć w internecie, każda treść zostanie przygotowana pod odpowiednie słowa kluczowe dla Twojej branży.

CO WYRÓŻNIA PAKIET STRONA INTERNETOWA WIZYTÓWKA?

SZYBKI CZAS REALIZACJI

Na wykonanie strony internetowej w ramach pakietu Wizytówka potrzebujemy 72 godzin. Jeśli współpraca z przebiega sprawnie, czas realizacji może się skrócić się nawet do 24h.

NIELIMITOWANE POPRAWKI

Wykonamy niezbędną ilość poprawek projektu aż do pełnej satysfakcji klienta. Nasz zespół pozostanie z Tobą w stałym kontakcie, będąc do dyspozycji.

DARMOWY SUPPORT

Przez 30 dni od realizacji strony będziemy świadczyć Ci gratis usługę administracji projektem i w każdej chwili wykonamy zlecone zmiany.

DO STRONY WIZYTÓWKI OTRZYMASZ GRATIS:

CERTYFIKAT SSL

Twoja strona będzie w pełni bezpieczna dla odbiorcy. Otrzymasz na 1 rok certyfikat spełniający wymogi standard WebTrust. Przeprowadzimy wdrożenie od A do Z.

WPIS W 10 KATALOGACH

Twoja strona pojawi się w 10 popularnych katalogach firmowych, co przyczyni się na starcie do poprawy jej pozycji w wynikach wyszukiwania.