Konta osobiste

Zdobądź 530 zł premii za otwarcie konta osobistego w banku BNP Paribas

BNP Paribas wprowadza nową promocję, w której można zdobyć nawet 530 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie. Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy nie korzystali z konta w BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy. Jak zdobyć nagrody? Promocja składa się z kilku etapów, które pozwalają uzyskać łącznie 530 zł.  50 zł za otwarcie konta:

Zgarnij 530 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas

BNP Paribas wprowadza nową promocję, w której można zdobyć nawet 530 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie. Oferta ta jest skierowana do nowych klientów, więc jeśli nie korzystałeś z konta w BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy, to promocja jest właśnie dla Ciebie!

Jak zdobyć nagrody? Promocja składa się z kilku etapów, które pozwalają uzyskać łącznie...

530 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas

BNP Paribas powraca z nową promocją, w której możesz zyskać aż 530 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie. Oferta skierowana jest do nowych klientów, więc jeśli nie posiadałeś konta w BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy, ta promocja jest dla Ciebie!

Jak zdobyć nagrody?

Promocja składa się z kilku etapów, które pozwalają zdobyć łącznie 530 zł. Oto...

Konto Jakże Osobiste od Alior Bank – opłaty, warunki, korzyści, zalety i wady

Konto Jakże Osobiste od Alior Banku z 11 korzyściami to konto osobiste, które sam personalizujesz pod własne potrzeby.

Konto Jakże Osobiste z oferty Alior Baku to wyjątkowo elastyczne konto osobiste. Charakteryzuje się swobodnym wyborem 11 korzyści, które możesz włączać, wyłączać, zamieniać w zależności od potrzeb. Posiadacz konta ma do wyboru min.: Zwrot 1% za zbliżeniowe płatności mobilne - doskonała opcja jeśli...

Jak zarobić 100zł. za założenie konta w PKO? Poradnik programu MamPKO.

Jak zarobić 100zł. za założenie konta w PKO?

PKO Bank Poski organizuje akcje "Mam PKO" dzięki której za otwarcie jednego z wybranych rodzajów kont bankowych możesz otrzymać 100zł. jeśli założysz konto z polecenia swojego znajomego (mnie) i spełnisz dwa następujące warunki: - dokonasz co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości minimum 200 zł przy użyciu karty debetowej, - dokonasz co najmniej jednej...

Czy chcesz otrzymywać darmowe powiadomienia o najlepszych promocjach finansowych?